Lastik Oteli

Oto Lastik Oteli

Lastik Oteli

Yazlık lastik kışlık lastik değişimi başta olmak üzer aracınızın lastiklerinde meydana gelen sorunlara karşın lastik hizmetlerimiz sizlerin hizmetindedir. Lastik sökme takma işlemlerinden sıfır lastik değişimine kadar geniş çalışma alanlarımız mevcuttur. Lastik otel lastik değişim, lastik satışı ve kışlık yazlık dört mevsim oto lastik satışı gibi hizmetlerimizden farklı olarak oto lastiklerinizin siz tekrar ihtiyaç duyana kadar bizler tarafından muhafaza edilme hizmetidir. Kampanyalı fiyatlarla sizlere kazançlı fırsatlar sunuyoruz. Lastik otelimizde gün ışığı görmeden bekletilen lastikleriniz yeni sezona hazırlanırken herhangi bir soruna dair sigortalıdır. 

Lastik Otelinden Oto Banyoya Kadar Sizlerleyiz

Biz oto yıkamanın boya korumadan, seramik kaplamaya; far temizliğinden, motor temizliğine ve nihai uygulama detaylarına kadar her aşamasında katkılar sağlamış derin tecrübelere sahip bir ekibiz.

Oto Yıkamanın gereklerini, ihtiyaçlarını, süreçlerini, teknik prosedürlerini A’dan Z’ye bilen profesyonel bir ekiple Ankara Çayyolu’nda en uygun çözümleri sunmakta iddialıyız.

0532 308 08 36